سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

تریر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

تریر متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تریر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تریر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تریر جزئی از اموال تریر محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تریر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تریر محفوظ می دارد. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تریر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تریر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت تریر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تریر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تریر ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. تریر محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند

us@tarir.ir تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شماست ، پایگاه رسمی این سایت یعنی tarir.ir، جز ارسال نامه از طرف آدرس رسمی تایید شده در سایت، ما با هیچ روش دیگری با شما تماس نمیگیریم. وب سایت تریر هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی MSN messenger و Yahoo messenger و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش ها تماس نمی گیرد.